W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 25’ 45”
E: 20° 49’ 16”
duża mapa

Weekend w Dwóch Dolinach - Wiadomości z ośrodka Dwie Doliny

05.02.2015
 

Dwie Doliny

 
 

W ośrodku narciarskim Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla panują idealne warunki narciarskie. Na stokach jest do 65 cm śniegu, przed weekendem zostanie otwarta kolejna nartostrada. Co najważniejsze na stokach nie ma tłoku, a przy wyciągach kolejek!

 

W Dwóch Dolinach działa obecnie 6 wyciągów i ponad 8 km tras zjazdowych, śnieg na stokach jest zmrożony i przygotowany przez ratraki. Dla miłośników białego szaleństwa dostępne są stoki po stronie Wierchomli i Szczawnika (k. Muszyny), funkcję łącznika między dolinami pełni wyciąg Frycek. „Przed weekendem, w piątek planujemy otwarcie nartostrady PŁATEK, w najbliższym czasie trasa będzie czynna w weekendy od piątku do niedzieli – zapowiada Robert Śmigowski, Dyrektor Stacji Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Jazda na wszystkich stokach odbywa się przy użyciu jednego SKIPASSU. Przy stacji dolnej w Wierchomli i Szczawniku czynne są: szkoła narciarska Dwie Doliny, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz punkty gastronomiczne. W Szałasie Bacy w połowie stoku Wierchomla I można skosztować pysznego regionalnego jedzenia.

 

Ferie z Otylią Jędrzejczak w Hotelu Wierchomla

 

Gościem specjalnym tegorocznych ferii zimowych w Dwóch Dolinach jest Otylia Jędrzejczak – najbardziej utytułowana polska pływaczka. W nadchodzący weekend poprowadzi zajęcia dla najmłodszych pt.: "WF z Mistrzem". W trakcie pobytu pojawi się również na stoku i będzie kontynuowała naukę na nartach pod okiem instruktora szkoły narciarskiej Dwie Doliny, która od 4 lat jest najlepszą szkołą narciarską w Polsce.

 

SKI BUS z Krakowa do Wierchomli

 

Już w najbliższy weekend 08.02. do Wierchomli wyjedzie specjalny SKI BUS dla narciarzy z Krakowa i okolic. To świetna opcja na udany jednodniowy wypad na narty z rodziną bądź znajomymi. Rezerwacja miejsca pod adresem e-mail: rezerwacja@bisontours.pl lub numerem telefonu: 511 775 513. W lutym SKI BUS do Wierchomli wyjedzie jeszcze dwa razy 14 i 21.02.

 

Skok na poduchę AirPad w Dwóch Dolinach

 

Jeżeli warunki narciarskie dopisują na stoku Wierchomla I w okolicy Szałasu Bacy można wytestować pneumatyczną poduszkę AirPad. Można na niej swobodnie poćwiczyć akrobacje na dwóch lub jednej desce. Kto skacze? Skaczą wszyscy, dzieci i dorośli, doświadczeni i początkujący. Jest bezpieczna! Poducha jest czynna od 11 do 20.

Aktualności powiązane 
 

Oceń warunki

Ostatnio dodane zdjęcia