W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 25’ 45”
E: 20° 49’ 16”
duża mapa

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla – zakończenie sezonu zimowego - Wiadomości z ośrodka Dwie Doliny

21.03.2015
 

Dwie Doliny

 
 

W nadchodzący weekend 21 i 22 marca stacja narciarska Dwie Doliny zaprasza na ostatni już w tym sezonie weekend na stoku. W stacji panują dobre warunki do jazdy, a na trasach znajduje się jeszcze do 50 cm śniegu.

 

Mijający sezon należał do bardzo udanych. Stacja działała bez przerwy od 13 grudnia, udało się uruchomić wszystkie wyciągi i trasy, narciarze mogli korzystać z połączenia między dolinami, dzięki czemu wygodnie i swobodnie przemieszczali się między Wierchomlą a Szczawnikiem. „Dobra i długa zima oraz udany sezon są również zapowiedzią inwestycji na sezon 2015/2016” - mówi Robert Śmigowski, Dyrektor Techniczny w Dwóch Dolinach. Już na wiosnę stacja przystępuje do modernizacji stoku Wierchomla, która poprawi komfort i bezpieczeństwo narciarzy. W kolejnym etapie coś na co wszyscy czekają najbardziej, wymiana wyciągu krzesełkowego Wierchomla 1. Wyciąg zostanie zastąpiony szybką i nowoczesną koleją, która skróci  czas wyjazdu na górę stoku do 5 minut. Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to kwiecień 2016 r. – dodaje Śmigowski.

 

W ostatni weekend sezonu czynne będą: Wierchomla 1, Stonoga i Polanki od godz. 9 do 16, punkty gastronomiczne na stoku oraz wypożyczalnia i serwis narciarski. Dwie Doliny zapraszają wszystkich, którzy chcą jeszcze w marcu poszusować i spędzić weekend aktywnie i na stoku.

Aktualności powiązane 
 

Oceń warunki

Ostatnio dodane zdjęcia